2020-04-10 09:38


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.
Zamawiaj Online

Kärcher Odkurzacz akumulatorowy do liści BLV 18-200 solo

Nr produktu: 6471965

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

niedostępny

Elektryczne odkurzacze i dmuchawy do liści

Opis produktu

Nr produktu: 6471965

Odkurzacz akumulatorowy do liści AKU BLV 18-200 to trzy urządzenia w jednym: dmuchawa, odkurzacz i rozdrabniacz - połączenie pozwalające przy minimalnym wysiłku uzyskać doskonałe rezultaty pracy.
Przycięte żywopłoty, świeżo skoszony trawnik i kwitnące kolorowo drzewa mają jedną wspólną cechę: bez wątpienia są piękne. Ale pielęgnując je gromadzimy w naszym ogrodzie duże ilości pozostałości organicznych m.in. liści, co daje się we znaki zwłaszcza jesienią. Dzięki odkurzaczom akumulatorowym do liści BLV Kärcher każdy pasjonat ogrodnictwa bez trudu uprzątnie niechciane elementy, dodatkowo rozdrobni je na ściółkę, której można użyć w ogrodzie. Odkurzacz do liści BLV 18-200 idealnie sprawdzi się podczas drobniejszych prac w ogrodzie. Za pomocą przełącznika umieszczonego z boku urządzenia użytkownik wygodnie przełącza między dwiema funkcjami "Wydmuch" lub "Zasysanie". Moc i prędkość można płynnie regulować w zależności od zadania jakie wykonujemy. Model ten posiada także swego rodzaju "turbodoładowanie", gdy potrzebujemy większej mocy można uruchomić funkcję Turbo Boost. Urządzenie jest niezwykle ergonomiczne: w trybie ssania BLV można wygodnie prowadzić, jak odkurzacz, po ziemi za pomocą dwóch rolek prowadzących umieszczonych na przednim końcu oddzielnej rury ssącej. Dzięki pojemności worka 45 litrów można pracować przez dłuższy czas bez przerw. Prędkość przepływu powietrza w funkcji dmuchawy wynosi maksymalnie 200 km/h natomiast w trybie ssania 130 km/h. Odkurzacz napędzany jest solidnym, bezszczotkowym silnikiem który zapewnia większą moc i żywotność urządzenia. Dzięki ergonomicznym uchwytom ciężar rozkłada się równomiernie podczas pracy i sprawia, że można bez zmęczenia uprzątnąć cały ogród. Bateria i ładowarka nie wchodzą w zakres dostawy.
Dane techniczne:
- Napięcie: 18 V
- Czas ładowania baterii 18 V / 2.5 Ah (80% / 100%): 44 / 83 min
- Rodzaj silnika: Bezszczotkowy
- Konstrukcja dmuchawy: Wentylator promieniowy
- Typ odkurzacza / dmuchawy: Odkurzacz / dmuchawa / rozdrabniacz
- Prędkość powietrza w trybie ssania: Max. 130 km/h
- Prędkość powietrza w trybie dmuchawy: Max. 200 km/h
- Regulacja prędkości: Tak
- Współczynnik mulczowania: 10:1
- Pojemność worka: 45 l
- Pozostałe cechy: Koła do pokonywania krawężników, miękki uchwyt, przycisk Power Boost
- Masa bez akumulatora: 3,5 kg
Akumulator i ładowarka nie wchodzą w zakres zestawu.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Rodzaj:Urządzenia 2 w 1
maksymalna prędkość wydmuchu w km/h:200 km/h
pojemność worka:45 l
funkcja rozdrabniania:nie

Wymiary i waga (netto):

Waga:3,50kg
Wysokość:37,6cm
Szerokość:17,1cm
Głębokość / Grubość:124,3cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry