2021-05-15 17:01


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Gardena Dmuchawa do liści 18V P4A

Nr produktu: 6719843

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Elektryczne odkurzacze i dmuchawy do liści

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 6719843

Dmuchawa do liści 18V P4A, marki Gardena.

Akumulatorowa dmuchawa PowerJet 18V P4A to dmuchawa do liści, dzięki której sprawnie i szybko uporządkujesz ogród. To wszechstronne urządzenie przyda się przy pracach w ogrodzie i wokół domu. Urządzenie PowerJet jest kompatybilne ze wszystkimi systemami akumulatorów należącymi do power for all alliance. W zależności od rodzaju akumulatora i wybranego poziomu mocy, maszyna może osiągać wydajność 8,9 metra sześciennego na minutę i działać przez 26 do 50 minut. Ta nowoczesna dmuchawa imponuje nie tylko przemyślaną, funkcjonalną konstrukcją, ale także znakomitą wydajnością pracy. Liście, drobne gałązki czy ścinki trawy - mocna maszyna PowerJet usunie je szybko i skutecznie. Dzięki innowacyjnej konstrukcji urządzenia i dużemu przepływowi powietrza, ogród w jednej chwili stanie się schludny i zadbany.
W zależności od zastosowania, prędkość pracy można indywidualnie regulować. Dzięki niewielkiemu ciężarowi maszyny (zaledwie 1,8 kg), nawet długotrwała praca nią jest niezwykle wygodna i łatwa. Znakomite wyważenie dmuchawy sprawia, że nadgarstki i ramiona użytkownika nie męczą się podczas pracy. Sprzyja temu także doskonała ergonomia urządzenia. Czytelny wyświetlacz LED na maszynie pokazuje stan naładowania akumulatora.
Maszyna wyposażona jest także dodatkowo w dyszę punktową, która zwiększa zasięg dmuchawy, umożliwiając jeszcze bardziej precyzyjną pracę w trudno dostępnych zakamarkach ogrodu. Dzięki temu ta niewielka i poręczna akumulatorowa dmuchawa o dużej mocy sprawdzi się doskonale przy różnych pracach porządkowych w ogrodzie. Akumulatorowa dmuchawa PowerJet 18V P4A - dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki. Jest kompatybilna ze wszystkimi akumulatorami 18V z power for all alliance, jednego z największych sojuszów strategicznych wiodących producentów maszyn w zakresie akumulatorów. Akumulatory należące do tej serii mogą być wykorzystywane w wielu różnych urządzeniach w domu i ogrodzie.

Wymiary i waga (netto):
Waga:1,80 kg
Wysokość:28,0 cm
Szerokość:46,0 cm
Głębokość / Grubość:26,5 cm

Dodatkowe informacje

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry