2019-08-22 00:33


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Nożyce do żywopłotu NEC750R Li LIN EN750

Nr produktu: 2950947
  • Moc: 750W
  • Szerokość robocza: 55cm
Opis produktu
229,00

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

4 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 2950947

Nożyce do żywopłotu Lider NEC750R są wyposażone w silnik elektryczny o mocy 750W. Będą doskonałym narzędziem do pielęgnacji przydomowej zieleni. Urządzenie waży jedynie 4.4kg, dzięki czemu manewrowanie nim nie sprawia dyskomfortu, a dodatkowo nie obciąża ani ramion ani kręgosłupa. Maksymalna długość robocza nożyc wynosi 55 cm - czas potrzebny na wykonanie prac ulega skróceniu. Urządzenie jest bardzo praktyczne, jest w stanie przeciąć gałęzie o średnicy aż 24 mm, dzięki czemu można je wykorzystać także do przycinania krzewów. Dużym udogodnieniem jest regulowany kąt głowicy, można więc uzyskać dowolnie zaplanowane kształty cięcia bez większego wysiłku.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
5,5 kg
Wysokość:
23,0 cm
Szerokość:
107,0 cm
Głębokość / Grubość:
20,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry