Bosch Nożyce elektryczne do żywopłotu 420W AHS 450-16
Nr produktu: 6303887Opis produktu
Nr produktu: 6303887
Nożyce elektryczne AHS 450-16 o mocy 420 W marki Bosch.
Nożyce cechują się ergonomiczną konstrukcją i niewielką wagą, co zapewnia wysoki komfort pracy.
Nożyce wyposażone są w efektywny silnik o mocy 420 W.
Osłona noża w komplecie.
Odstęp między nożami: 16 mm.
Pobierz kartę gwarancyjną.
Dane wytwórcy
Robert Bosch Sp. z o.o.
Jutrzenki 105
02-231 Warszawa
bsc@pl.bosch.com
4059952570785,3165140665162
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Długość cięcia: | 45 cm |
| Moc: | 420 W |
| Funkcja teleskopu: | Bez funkcji teleskopowej |
| Przekładnia z metalu: | Pełna metalowa przekładnia |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 2,60 kg |
| Wysokość: | 18,7 cm |
| Szerokość: | 17,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 78,0 cm |







