Alpina Nożyce elektryczne do żywopłotu 500W AHT 500 E
Nr produktu: 6698823Opis produktu
Nr produktu: 6698823
Nożyce elektryczne do żywopłotów AHT z silnikiem o mocy 500 W marki Bosch.
Ergonomiczna konstrukcja i niewielka waga (3,2 kg) zapewniają wysoki komfort pracy. Urządzenie wyposażono w prowadnicę o długości 50 cm z możliwością cięcia do 45 cm dla gałęzi o średnicy maksymalnej 16 mm. Odstęp między nożami wynosi 22 mm. Prędkość przesuwu zębów to 1700/min.
Dane wytwórcy
Stiga Sp. z o. o.
RZEMIEŚLNICZA 87
62-081 BARANOWO
gpsr.polska@stiga.com
8008984833609
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Długość cięcia: | 45 cm |
| Moc: | 500 W |
| Funkcja teleskopu: | Bez funkcji teleskopowej |
| Przekładnia z metalu: | Pełna metalowa przekładnia |
| Maks. Przecietna wytrzymałosc: | 16 mm |
| Cięcia na minutę: | 1600 |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 3,05 kg |
| Wysokość: | 22,0 cm |
| Szerokość: | 18,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 120,0 cm |
































