2019-09-15 16:45


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Walls Panel dekoracyjny MDF magnolia 2800x610x6 mm

Nr produktu: 6403828
  • Panel w wysokim połysku zabezpieczony lakierem
  • Grubość 6 mm
  • Łatwy montaż
Opis produktu
 
399,00
399,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6403828

Panel dekoracyjny MDF firmy WALLS w wysokim połysku wykonywany jest w nowoczesnych technologiach z ekologicznie bezpiecznych materiałów. Dla paneli stawiane są wysokie wymagania ponieważ obszar pomiędzy wiszącymi szafkami, kuchenką i blatem stale podlega zanieczyszczeniu, często trafiają do niego krople wody oraz osiadający tłuszcz podczas gotowania. Najbardziej praktycznym rozwiązaniem jest panel dekoracyjny z płyty MDF. Jest odporny na zmianę temperatury. Panel jest w stanie wytrzymać zmiany temperatury do 160 stopni, ale standardowy odstęp od otwartego ognia musi wynosić przynajmniej 7-10 cm.
Brud można łatwo usunąć wilgotną szmatką nasączoną wodą z mydłem. Trwałość i łatwość w pielęgnacji zapewnia długi okres użytkowania oraz zachowanie pierwotnego wyglądu płyty. Panel można stosować w sypialni, salonie i kuchni.
Dzięki przystępnej cenie, łatwości montażu i demontażu można zmieniać dekoracyjny panel tak często, jak Państwo sobie zażyczą. Panele dostępne są w wielu kolorach i wzorach. Wymiar 2800x610x6 mm.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Szerokość:
2 800 mm
Technika montażu:
klejenie
Odporny na rozpryski:
tak

Wymiary i waga (netto):

Waga:
9,0 kg
Wysokość:
61,0 cm
Szerokość:
2,80 m
Głębokość / Grubość:
6 mm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry