2021-01-22 23:21


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Winorośl (Vitis) mix don. 15cm

Nr produktu: 6409817
  • Różne odmiany
  • Owoce deserowe i na przetwory
  • Stanowisko słoneczne
Opis produktu
 
30,99
30,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6409817

Winorośl to pnącze o pysznych owocach i ozdobnych liściach. W ostatnich latach stało się niezwykle popularne w polskich ogrodach. Wyróżnia się wiele odmian w kolorach jasnych, ciemnych, różowych i rzadko spotykanych - bezpestkowych, w podziale na deserowe i te do produkcji win. Pną się po wszelkich podporach, na altanach, pergolach czy wszelkiego rodzaju kratkach i siatkach. Są odmiany, które oprócz owoców mają pięknie barwiące się jesienią liście co sprawia, że są też dekoracyjne. Pnącze to owocuje w okresie późnego lata i wczesnej jesieni. Winogrona zawierają witaminę A, B i minerały. Winorośl wymaga stanowiska słonecznego, zacisznego i osłoniętego od wiatru, co jest szczególnie ważne u odmian deserowych, które posiadają mniejszą odporność na mróz. Wymagania glebowe nie są duże, wystarczy przeciętna, przepuszczalna gleba. Konieczne jest wcześniejsze zdrenowanie podłoża, ponieważ winorośl słabo rośnie i częściej choruje na podmokłym podłożu. Cięcie winorośli to jedna z najważniejszych czynności, ponieważ bezwzględnie wpływa na dalszy rozwój i plonowanie rośliny w następnych latach. Prowadzenie roślin uzależnione jest od miejsca w którym rosną oraz efektu, jaki chcemy uzyskać

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry