2020-12-04 21:51


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Windoor Drzwi wewnątrzklatkowe Orion białe lakierowane 80P

Nr produktu: 6477558
  • 80 cm prawe
  • Wewnątrzklatkowe
  • Lakierowane
Opis produktu

Kolor:

Warianty:

 
899,00

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6477558

Drzwi wewnątrzklatkowe Orion - lakierowane w kolorze białym firmy Windoor.
Jest to doskonałej jakości skrzydło drzwiowe wewnętrzne o grubości 46 mm. Skrzydło wykonane zostało z płyty MDF, a wypełnienie stanowi płyta drewnopochodna Natural Softboards.
Współczynnik izolacyjności akustycznej: Rw=32dB. Współczynnik przenikania ciepła: U=1,3 (W/m*K). Wysoka jakość wykonania i nowoczesne wzornictwo sprawiają, że drzwi prezentują się wyjątkowo estetycznie i elegancko. W standardzie: 4 zawiasy regulowane fi16, ościeżnica stała z aluminiowym progiem, zestaw uszczelek w skrzydle i w ościeżnicy. Drzwi sprzedawane z zaczepami w ościeżnicy pod zamek duży i mały, bez klamki i zamków, do kupienia osobno.
Płyta drewnopochodna Natural Softboards - to płyta izolacyjna wytwarzana metodą mokrą z naturalnego włókna drzewnego, zgodnie z normą EN 13171, do średnich obciążeń. Zapewnia doskonały komfort cieplny w zimie oraz w lecie. Właściwości higroskopijne materiału wpływają na zdrowy, wewnętrzny mikroklimat. Duża gęstość produktu w połączeniu z porowatą strukturą gwarantuje dodatkowo doskonałą izolację akustyczną. Duża wytrzymałość na ściskanie - 120 kPa. Płyta jest produktem ekologicznym i przyjaznym środowisku.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Drzwi wejściowe do mieszkań
Powierzchnia:Lakierowane
Kierunek otwierania:Prawe
Szerokość:800 mm
Wymiary i waga (netto):
Wysokość:2,08 m
Szerokość:89,0 cm
Głębokość / Grubość:4,6 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry