2021-01-16 00:50


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Windoor Belka górna ościeżnicy regulowanej 280-320 mm biała 90 cm

Nr produktu: 6478747

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Drzwi wewnętrzne i ościeżnice

Opis produktu

Nr produktu: 6478747

Windoor Ościeżnica regulowana 280-320 mm biała belka 90 cm

Oferowanym produktem jest belka ościeżnicy regulowanej marki Windoor. Dzięki regulacji od 280 do 320 mm można idealnie dopasować ją do wymiarów ściany, co pozwoli bardziej uszczelnić drzwi. Ościeżnica oklejona została najlepszego gatunku folią dekoracyjną, która dodatkowo nie przepuszcza wilgoci. Produkt charakteryzuje się ona dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne.
Belka jest elementem składowym ościeżnicy i należy dobrać do niej komplet baz. Pasuje ona zarówno kolorystycznie jak i rozmiarowo do skrzydeł drzwiowych marki Windoor. Belka jest w kolorze białym, który idealnie wpasowuje się w tradycyjny i nowoczesny wygląd każdego wnętrza.
Instalacja belki jest prosta i szybka.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Powierzchnia:Folia dekoracyjna

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry