2020-03-28 22:30


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Kornik Skrzydło drzwiowe Oktawa sosna sęczna 70P

Nr produktu: 5986765
  • Drewniane
  • Pokojowe
  • 70 cm prawe
Opis produktu

Warianty:

239,00
239,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 5986765

Cechy

Prawe skrzydło drzwiowe Oktawa jest wykonane z wysokiej jakości sosny sęcznej. Jego nowoczesne wzornictwo idealnie komponuje się z każdym wnętrzem. Zaokrąglone krawędzie i poziome przeszklenia sprawiają, że drzwi firmy Kornik prezentują się wyjątkowo estetycznie i elegancko. Ich wypełnienie stanowią panele sosnowe. W dolnym ramiaku umieszczona jest praktyczna szczelina wentylacyjna.

Zastosowanie

Oktawa to drzwi pokojowe, których kolor można w każdej chwili zmienić. Są szlifowane, a ich powierzchnia przygotowana do lakierowania, olejowania lub malowania. Istnieje również możliwość przycięcia drzwi o 3 cm bez ryzyka osłabienia konstrukcji. Jest to wygodne rozwiązanie w mieszkaniach, które mają wyższe progi niż standardowe. Kornik drzwi sosnowe znajdują się w sprzedaży bez ościeżnic i klamek. Pozwala to na dopasowanie tych elementów pod kątem planowanej aranżacji wnętrza.

Zalety

Mimo solidnego wykonania i dużej estetyki, drzwi Oktawa nie są drogim wydatkiem. Przystępna cena sprawia, że warto pomyśleć o ich nabyciu w sytuacji, gdy remontuje się mieszkanie lub też z innych powodów chce się wymienić stare drzwi na nowe. Dzięki propozycji firmy Kornik zmiana na lepsze odbędzie się bez większych wydatków.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:drzwi pokojowe
Powierzchnia:Drewniane
kolor:sosna
Kierunek otwierania:prawe
Szerokość:700 mm
Forma krawędzi:Krawędź zaokrąglona
wypełnienie:lite drewno
Kolor produktu:Sosna

Wymiary i waga (netto):

Waga:22,0kg
Wysokość:2,02m
Szerokość:74,4cm
Głębokość / Grubość:3,9cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry