2019-04-18 20:35
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Kornik Skrzydło drzwiowe Oktawa sosna sęczna 70P

Nr produktu: 5986765
  • Drewniane
  • Pokojowe
  • 70 cm prawe
Opis produktu

Warianty:

229,00
229,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5986765

Cechy

Prawe skrzydło drzwiowe Oktawa jest wykonane z wysokiej jakości sosny sęcznej. Jego nowoczesne wzornictwo idealnie komponuje się z każdym wnętrzem. Zaokrąglone krawędzie i poziome przeszklenia sprawiają, że drzwi firmy Kornik prezentują się wyjątkowo estetycznie i elegancko. Ich wypełnienie stanowią panele sosnowe. W dolnym ramiaku umieszczona jest praktyczna szczelina wentylacyjna.

Zastosowanie

Oktawa to drzwi pokojowe, których kolor można w każdej chwili zmienić. Są szlifowane, a ich powierzchnia przygotowana do lakierowania, olejowania lub malowania. Istnieje również możliwość przycięcia drzwi o 3 cm bez ryzyka osłabienia konstrukcji. Jest to wygodne rozwiązanie w mieszkaniach, które mają wyższe progi niż standardowe. Kornik drzwi sosnowe znajdują się w sprzedaży bez ościeżnic i klamek. Pozwala to na dopasowanie tych elementów pod kątem planowanej aranżacji wnętrza.

Zalety

Mimo solidnego wykonania i dużej estetyki, drzwi Oktawa nie są drogim wydatkiem. Przystępna cena sprawia, że warto pomyśleć o ich nabyciu w sytuacji, gdy remontuje się mieszkanie lub też z innych powodów chce się wymienić stare drzwi na nowe. Dzięki propozycji firmy Kornik zmiana na lepsze odbędzie się bez większych wydatków.

Dane produktu

Atrybuty produktu

powierzchnia:
drewniane
kolor:
sosna
kierunek otwierania:
prawe
szerokość w mm:
700 mm
forma krawędzi:
krawędź zaokrąglona
wypełnienie:
lite drewno
kolor produktu:
sosna

Wymiary i waga (netto):

Waga:
22,0 kg
Wysokość:
2,02 m
Szerokość:
74,4 cm
Głębokość / Grubość:
3,9 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry