2021-06-14 02:10


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

DRE Ościeżnica regulowana bezprzylgowa 240-260 mm Biel Alpejska 80P

Nr produktu: 6727713

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Drzwi wewnętrzne i ościeżnice

Opis produktu

Nr produktu: 6727713


Ościeżnica regulowana bezprzylgowa o szerokości 80 cm z zakresem regulacji 240-260 mm w kolorze Biel Alpejska marki DRE.

Ościeżnica regulowana pozwala na dokładne dopasowanie konstrukcji do rozmiaru ściany. Ościeżnica została wykonana z płyty MDF a wierzchnia strona w całości pokryta folią Finish. Produkt jest kompatybilny rozmiarowo i kolorystycznie ze skrzydłami bezprzylgowymi DRE. Ościeżnica służy do zbudowania solidnego, stabilnego miejsca na drzwi, które idealnie licują się tworząc płaską powierzchnię. Niezależnie od tego, z jakiego materiału będzie wykonane skrzydło, dzięki ościeżnicy zostanie umieszczone na miejscu idealnie. Istotnym walorem estetycznym są ukryte 2 zawiasy, dzięki którym skrzydło wraz z ościeżnicą tworzą minimalistyczną, jednolitą powierzchnię.

Wymiary i waga (netto):
Waga:29,1 kg
Wysokość:2,18 m
Szerokość:30,5 cm
Głębokość / Grubość:13,5 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry