2021-06-13 15:34


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

DRE System przesuwny naścienny biały lakier 60P

Nr produktu: 6555544

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Drzwi szklane i drzwi przesuwne

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 6555544

System przesuwny naścienny w kolorze biały lakier, 60 cm prawy marki DRE.

Maskownica wykonana z płyty MDF pokryta białym lakierem jest przeznaczona do drzwi przesuwnych z serii Tivio o szerokości 60 cm. Po zastosowaniu systemu drzwi przesuwnych zapomnisz o problemie wystających klamek, przeszkadzającego otwartego skrzydła czy standardowego rozwiązania takiego jakie maja wszyscy sąsiedzi. Wszystkie elementy są montowane bezpośrednio do ściany. Zastosowanie takiego systemu nadaje dużego prestiżu w mieszkaniu w związku z unikalnym rozwiązaniem otwierania. Otwieranie drzwi wzdłuż ściany pozwala na zaoszczędzenie miejsca w pokoju, unikamy wystającego skrzydła drzwi. Możliwość zabudowania systemu innymi meblami pozwala na stworzenie iluzji znikających drzwi kiedy przejście miedzy pokojami jest otwarte.
W skład systemu przesuwnego wchodzi: prowadnica LEON SN 200 z okuciami, listwa dystansowa, maskownica oraz belka odbojowa.
Do skompletowania zestawu drzwi przesuwnych należy dokupić skrzydło przesuwne. Skrzydła mogą być wyposażone w gniazda pod zamek i/lub uchwyty - akcesoria te należy dokupić.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:System drzwi przesuwnych
Dekora:Biały
Wymiary i waga (netto):
Waga:10,8 kg
Wysokość:162,0 cm
Szerokość:11,2 cm
Głębokość / Grubość:7,6 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry