2021-01-25 11:30


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

DRE System przesuwny naścienny 70 P biała sirius

Nr produktu: 3201928
  • Innowacyjne rozwiązanie, ciche, wygodne i bezawaryjne
  • Skrzydło o szerokości 70 cm otwierane jest w prawą stronę
  • Montaż bezpośrednio do ściany
Opis produktu

Kolor:

Warianty:

 
335,00

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Opis produktu

Nr produktu: 3201928

System przesuwny naścienny w kolorze biała sirius, 70 prawy marki DRE.

Po zastosowaniu systemu drzwi przesuwnych zapomnisz o problemie wystających klamek, przeszkadzającego otwartego skrzydła czy standardowego rozwiązania takiego jakie maja wszyscy sąsiedzi. System drzwi przesuwnych w kolorze biała sirius dla drzwi lewych w rozmiarze 70 cm firmy DRE. Wszystkie elementy są montowane bezpośrednio do ściany.
Zastosowanie takiego systemu nadaje dużego prestiżu w mieszkaniu w związku z unikalnym rozwiązaniem otwierania. Otwieranie drzwi wzdłuż ściany pozwala na zaoszczędzenie miejsca w pokoju, unikamy wystającego skrzydła drzwi. Możliwość zabudowania systemu innymi meblami pozwala na stworzenie iluzji znikających drzwi kiedy przejście miedzy pokojami jest otwarte.
W skład systemu przesuwnego NS wchodzi: prowadnica LEON SN 200 z okuciami, listwa dystansowa, maskownica oraz belka odbojowa.
Do skompletowania zestawu drzwi przesuwnych należy dokupić skrzydło przesuwne. Skrzydła mogą być wyposażone w gniazda pod zamek i/lub uchwyty - akcesoria te należy dokupić.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Wyposażenie
Wymiary i waga (netto):
Waga:12,5 kg
Wysokość:2,15 m
Szerokość:150,0 cm
Głębokość / Grubość:7,6 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry