2021-03-08 10:51


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

BALIV Drzwi do kabiny prysznicowej Unika 2 DUK-4852 100 cm

Nr produktu: 6504641

  • 10 lat gwarancji na markę BALIV
  • Wysoka jakość
  • Uniwersalne drzwi jednoskrzydłowe
  • Chromowane, aluminiowe profile
  • Solidne i odporne na uszkodzenia szkło transparentne o grubości 6 mm
Opis produktu
619,00

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6504641

Drzwi do kabiny prysznicowej Unika 2 DUK-4852 100 cm marki baliv.
Proste drzwi prysznicowe wykonane z odpornego na uszkodzenia szkła hartowanego o grubości 6 mm, które zostało wykończone chromowanym profilem aluminiowym. Gładka powierzchnia ułatwia czyszczenie, a transparentne szkło sprawia, że drzwi będą eleganckim wykończeniem kabiny prysznicowej. Drzwi montowane na podłodze, posiadają jednouchylny zawias w typie pivot i uszczelkę, która ułatwia zamykanie drzwi zapobiegając przedostawaniu się wody poza kabinę. Oferta obejmuje pojedyncze drzwi prysznicowe, bez brodzika i ścianek. Dostępne również w innych rozmiarach.

baliv - stworzony by służyć całe życie
Rozpoczynasz dzień w łazience, tam też go kończysz. Dobrze jest więc połączyć w tym miejscu jakość, design i funkcjonalność. Tak jest też w przypadku naszych produktów baliv, które niezawodnie będą towarzyszyć Ci w codziennym życiu. Nasza marka przywiązuje olbrzymią wagę do korzystania wyłącznie z materiałów wysokiej jakości. Uważamy, że łazienka powinna nie tylko dobrze wyglądać, ale być także solidna i trwała. A teraz, skoro już wiesz jak bardzo cenimy sobie jakość, nie zdziwi Cię dziesięcioletnia gwarancja na nasz asortyment.

gwarancjabaliv

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Drzwi
Kształt:prostokątne
Wykonanie:szkło
Profil:Z profilem
Wymiary i waga (netto):
Wysokość:195,0 cm
Szerokość:100,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Firma spedycyjna

Dostawa będzie realizowana firmą spedycyjną. Oznacza to, że produkty zostaną dostarczone najbliżej jak to możliwe posesji lub budynku wskazanego w adresie dostawy, mając na względzie możliwości dojazdu i zaparkowania. Dostawca firmy transportowej w takim miejscu wyładowuje przesyłkę i przekazuje ją do Odbiorcy. Firma specydyjna dzień wcześniej skontaktuje się z Tobą na podany numer telefonu z informacja o planowanej godzinie dostawy.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry