2020-02-26 02:46


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Figowiec tępy Ginseng (Ficus microcarpa)

Nr produktu: 5602149
  • Stanowisko słoneczne/półcieniste
  • Podłoże żyzne, wilgotne
  • Roślina formowana, błyszczące liście
Opis produktu
 
159,00
159,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 5602149

Cechy

Figowiec tępy Ginseng (Ficus microcarpa) to drzewko o błyszczących, lekko wydłużonych, ciemnozielonych liściach. Jego główną ozdobą są grube i poskręcane korzenie powietrzne, przypominające korzeń żeń-szenia. Kora jest ciemnoszara z białawymi wypustkami. Ficus microcarpa ginseng preferuje podłoże żyzne i wilgotne. Należy również zapewnić drenaż na dnie doniczki w postaci keramzytu, żwiru itp.

Zastosowanie

Fikus tępy jest często wykorzystywany do formowania drzewek bonsai. To roślina doniczkowa, która doskonale znosi przycinanie oraz formowanie. Stanowi ozdobę wnętrz, a także miejsc reprezentacyjnych, jak np. sale konferencyjne, wejścia do hoteli, doskonale nadaje się również do zdobienia tarasów i balkonów. Ginseng ficus łatwo wpasowuje się w nowoczesne aranżacje salonów mieszkań.

Fikus tępy nie lubi przeciągów, zmiany miejsca i nagłych zmian temperatury. Zimą dobrze jest zapewnić mu chłodniejsze warunki. Należy też często zraszać liście. Ponieważ za ficus ginseng cena w OBI jest wyjątkowo atrakcyjna, każdy może nabyć to niezwykłe drzewko i przyozdobić nim swój taras lub mieszkanie. Należy pamiętać, że najlepsze dla tej rośliny jest stanowisko słoneczne i półcieniste.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
35,0 kg
Wysokość:
60,0 cm
Szerokość:
25,0 cm
Głębokość / Grubość:
25,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry