2019-02-21 17:39
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Drzewko Bonsai z podstawką wysokość 25 cm

Nr produktu: 5015177
  • Miniaturowe ozdobne formy dużych roślin
  • Podlewać codzienne, małymi porcjami
  • Różne gatunki
Opis produktu
 

Cena zawiera VAT 8%

Opis produktu

Nr produktu: 5015177

Cechy

Drzewka bonsai to estetyczne, miniaturowe formy dużych roślin pochodzących z Japonii. Kluczowe dla ich prawidłowego wzrostu są cięcia formujące, które wykonuje się odpowiednimi, specjalistycznymi narzędziami, jak np. nożyce do drzewek bonsai, kombinerki jin czy kleszcze do rozcinania grubych konarów i pnia. W zależności od gatunku wymagają różnego stanowiska, ale każde potrzebuje codziennego podlewania małymi porcjami.

Zastosowanie

Drzewka Bonsai z podstawką to egzotyczne rośliny ozdobne, które stanowią piękną dekorację ogródków, a także tarasów. Drzewko bonsai dodaje uroku każdemu miejscu, w którym się znajdzie - może być ozdobą także w pomieszczeniach reprezentacyjnych. Odpowiednia pielęgnacja drzewek bonsai wymaga systematyczności - należy je regularnie nawozić produktami przeznaczonymi do tego typu roślin, dzięki czemu osiągnie się pożądane efekty.

Zalety

Drzewko Bonsai powinno być odżywiane wraz z podlewaniem, do czego można zastosować specjalne nawozy rozpuszczalne w wodzie. W OBI drzewka bonsai dostępne są w odmianach mających 15, 20 oraz 25 cm wysokości. We wszystkich przypadkach za drzewko bonsai cena jest bardzo przystępna, dzięki czemu każdy może spróbować swych sił w hodowli tych niezwykłych, ozdobnych roślin z Dalekiego Wschodu.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
4,00 kg
Wysokość:
28,0 cm
Szerokość:
21,0 cm
Głębokość / Grubość:
21,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry