2019-01-19 15:32
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Drzewko Bonsai z podstawką wysokość 20 cm

Nr produktu: 5015342
  • Miniaturowe ozdobne formy dużych roślin
  • Podlewać codzienne, małymi porcjami
  • Różne gatunki
Opis produktu
 

Cena zawiera VAT 8%

Opis produktu

Nr produktu: 5015342

Cechy

Drzewka bonsai w zależności od gatunku wymagają różnego stanowiska, ale wszystkie potrzebują codziennego podlewania małymi porcjami. Te miniaturowe formy dużych roślin pochodzących z Japonii lubią częste zraszanie, zwłaszcza w okresie zimowym. Odpowiednia pielęgnacja drzewek bonsai wymaga systematyczności - należy je regularnie nawozić produktami przeznaczonymi do tego typu roślin, dzięki czemu osiągnie się pożądane efekty.

Zastosowanie

Drzewko bonsai dodaje estetyki każdemu miejscu, w którym się znajdzie - może być ozdobą w ogrodzie, jak i na tarasie, balkonie, a także w pomieszczeniach reprezentacyjnych, jak salony czy sale konferencyjne. Kluczowe dla prawidłowego wzrostu drzewka są cięcia formujące, które wykonuje się odpowiednimi, specjalistycznymi narzędziami, jak np. nożyce do drzewek bonsai, kombinerki jin czy kleszcze do rozcinania grubych konarów i pnia.

Zalety

Drzewka bonsai dobrze odżywiać wraz z podlewaniem, stosując w tym celu specjalne nawozy rozpuszczalne w wodzie. W OBI drzewka bonsai sprzedawane są w ozdobnych doniczkach ze specjalną podstawką. Dostępne są odmiany liczące 15, 20 oraz 25 cm wysokości. We wszystkich przypadkach za drzewko bonsai cena jest bardzo przystępna.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
1,50 kg
Wysokość:
20,0 cm
Szerokość:
15,0 cm
Głębokość / Grubość:
15,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry