2018-12-12 10:39
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Drzewko Bonsai z podstawką wysokość 15 cm

Nr produktu: 5015334
  • Miniaturowe ozdobne formy dużych roślin
  • Podlewać codzienne, małymi porcjami
  • Różne gatunki
Opis produktu
 

Cena zawiera VAT 8%

Opis produktu

Nr produktu: 5015334

Cechy

Drzewka bonsai są miniaturowymi (karłowatymi), ozdobnymi formami dużych roślin pochodzących z Japonii. W zależności od gatunku wymagają różnego stanowiska, ale wszystkie potrzebują codziennego podlewania małymi porcjami. Ponadto lubią częste zraszanie, zwłaszcza zimą. Należy je regularnie nawozić produktami przeznaczonymi do bonsai. Odpowiednia pielęgnacja drzewek bonsai wymaga systematyczności.

Zastosowanie

Drzewko bonsai to ozdoba, która doskonale sprawdza się zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie, balkonie, a także w pomieszczeniach reprezentacyjnych, jak salony czy sale konferencyjne. Cięcia formujące są kluczowe dla prawidłowego wzrostu drzewka. Wykonuje się je odpowiednimi, specjalistycznymi narzędziami, jak nożyce. Drzewko bonsai kwitnące dodaje uroku każdemu miejscu, w którym się znajduje.

Zalety

Bonsai sprzedawane są w ozdobnych doniczkach ze specjalną podstawką. Mają wysokość ok. 15 cm. Aby drzewko bonsai zdrowo rosło, dobrze nawozić je wraz z podlewaniem, stosując nawozy rozpuszczalne w wodzie. Ponieważ w OBI za drzewko bonsai cena jest bardzo przystępna, każdy może spróbować swoich sił w hodowli tej niezwykłej, egzotycznej rośliny.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
700 g
Wysokość:
15,0 cm
Szerokość:
12,0 cm
Głębokość / Grubość:
12,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry