Drzewko Bonsai z podstawką - don. 16 cm
Nr produktu: 5015169Opis produktu
Nr produktu: 5015169
Drzewko Bonsai
To miniaturowa ozdobna forma dużych roślin.
Stanowisko: Bonsai wymagają różnego stanowiska w zależności od gatunku.
Podlewanie: potrzebują codziennego podlewania małymi porcjami, lubią też częste zraszanie zwłaszcza zimą.
Nawożenie: należy je regularnie nawozić produktami przeznaczonymi do Bonsai.
Pielęgnacja: cięcia formujące są kluczowe dla prawidłowego wzrostu drzewka. Wykonuje się je odpowiednimi, specjalistycznymi narzędziami.
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Preferowana temperatura (°C): | 20 °C |
| Zapotrzebowanie na wodę: | Mało |
| kolor kwiatu: | Bez pąków |
| Lokalizacja: | Półcienisty |
| Średnica doniczki: | 16 cm |
| Aktualna wysokość rośliny: | 20 - 30 cm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,70 kg |
| Wysokość: | 20,0 cm |
| Szerokość: | 19,2 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 19,2 cm |










