2021-01-23 22:02


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Saperka składana 16 cm - 41 cm

Nr produktu: 5085576
  • Do przewozu w samochodzie, przydatny na kempingu i podczas wędrówek
  • Z torbą do przechowywania
  • Po złożeniu długość zmniejsza się z 410 mm do 160 mm
Opis produktu
19,99
19,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

50 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5085576

Cechy

Saperka jest wykonana z wysokiej jakości stali węglowej. Materiał ten gwarantuje doskonałą wytrzymałość, a co za tym idzie-długoletnią eksploatację. Jest to saperka składana. Po złożeniu długość saperki zmniejsza się z 41 cm do 16 cm, dzięki czemu doskonale nadaje się ona do przewozu samochodem, przenoszenia ręcznego lub do transportu w plecaku. Wraz z saperką otrzymuje się czarną torbę z poliamidu, która jeszcze bardziej ułatwia jej transport.

Zastosowanie

Saperka składana posiada liczne zastosowania. Doskonale nadaje się do drobnych prac w przydomowym ogródku, na kempingu i wycieczce, a także w każdym innym miejscu, gdzie zachodzi potrzeba szybkiego wykopania dołka w ziemi. Saperki składane używane są często w terenie przez formacje militarne oraz paramilitarne. Przydają się też do zakopywania śmieci oraz tworzenia dołków pod słupki lub pod prowizoryczne ogrodzenia.

Zalety

Saperka składana wyposażona jest w ergonomiczny uchwyt, ułatwiający posługiwanie się nią. Dzięki temu nawet dłuższe kopanie okazuje się mniej męczącym zajęciem. Jej atutem jest wysoka jakość przy niewygórowanej cenie. Saperka składana zalicza się do tych narzędzi ogrodowych, które warto jest zawsze mieć pod ręką. Do bardziej zaawansowanego i głębokiego kopania polecane są szpadle oraz świdry.

Dane produktu

Atrybuty produktu
rodzaj:Łopatki
Zastosowanie:Prace w ziemi
Materiał:stal narzędziowa
Wymiary i waga (netto):
Waga:705 g
Wysokość:22,5 cm
Szerokość:16,0 cm
Głębokość / Grubość:6,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry