2018-01-18 20:27
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Saperka składana 16 cm - 41 cmArt.Nr. 5085576

  • Do przewozu w samochodzie, przydatny na kempingu i podczas wędrówek
  • Z torbą do przechowywania
  • Po złożeniu długość zmniejsza się z 410 mm do 160 mm
Opis produktu
19,99
19,99 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

tylko 32 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5085576

Cechy

Saperka jest wykonana z wysokiej jakości stali węglowej. Materiał ten gwarantuje doskonałą wytrzymałość, a co za tym idzie-długoletnią eksploatację. Jest to saperka składana. Po złożeniu długość saperki zmniejsza się z 41 cm do 16 cm, dzięki czemu doskonale nadaje się ona do przewozu samochodem, przenoszenia ręcznego lub do transportu w plecaku. Wraz z saperką otrzymuje się czarną torbę z poliamidu, która jeszcze bardziej ułatwia jej transport.

Zastosowanie

Saperka składana posiada liczne zastosowania. Doskonale nadaje się do drobnych prac w przydomowym ogródku, na kempingu i wycieczce, a także w każdym innym miejscu, gdzie zachodzi potrzeba szybkiego wykopania dołka w ziemi. Saperki składane używane są często w terenie przez formacje militarne oraz paramilitarne. Przydają się też do zakopywania śmieci oraz tworzenia dołków pod słupki lub pod prowizoryczne ogrodzenia.

Zalety

Saperka składana wyposażona jest w ergonomiczny uchwyt, ułatwiający posługiwanie się nią. Dzięki temu nawet dłuższe kopanie okazuje się mniej męczącym zajęciem. Jej atutem jest wysoka jakość przy niewygórowanej cenie. Saperka składana zalicza się do tych narzędzi ogrodowych, które warto jest zawsze mieć pod ręką. Do bardziej zaawansowanego i głębokiego kopania polecane są szpadle oraz świdry.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
łopatki
zastosowanie:
prace w ziemi
materiał:
stal narzędziowa

Wymiary i waga (netto):

Waga:
705 g
Wysokość:
22,5 cm
Szerokość:
16,0 cm
Głębokość / Grubość:
6,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry