2018-04-27 02:30
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Gardena Kultywator gwiazdkowy ręczny CombisystemArt.Nr. 4110433

  • Do spulchniania i napowietrzania gleby
  • Dwa obrotowe pierścienie gwiazdkowe
Opis produktu
 

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

niedostępny

Więcej produktów z tej serii

Opis produktu

Nr produktu: 4110433

Cechy

Wykonany z wysokiej jakości stali kultywator gwiazdkowy produkcji Gardena to narzędzie o szerokości pracy wynoszącej 14 cm. Stal wykorzystana w produkcji tego kultywatora jest pokryta duroplastem lub ocynkowaną stalą, co optymalnie chroni produkt przed korozją i gwarantuje jego długoletnią eksploatację. Posiada on dwa obrotowe pierścienie gwiazdkowe, umożliwiające bardzo dokładne rozkruszanie gleby, co jest szczególnie istotne w przypadku wysiewu nasion.

Zastosowanie

Ręczny kultywator gwiazdkowy przeznaczony jest do spulchniania i napowietrzania gleby na grządkach, co optymalnie przygotuje ją do zasiewu. Stosuje się go zarówno w przydomowych ogródkach, jak i na działkach, a także w profesjonalnych firmach ogrodniczych. Kultywator Gardena spulchnia wierzchnią warstwę gleby bez jej odwracania i nie zastępuje narzędzi do głębokiego przekopania podłoża (np. szpadla ogrodowego).

Zalety

Kultywator ręczny renomowanej firmy Gardena pasuje do wszystkich trzonków Combisystem. W razie potrzeby można dzięki temu bez problemu przedłużyć uchwyt ręczny. W zależności od potrzeb użytkownik ma do wyboru trzonki: drewniane, aluminiowe oraz zaprojektowane tak, by chronić plecy operatora. Polecana długość trzonka to 150 cm dla osoby o przeciętnym wzroście. Producent udziela na kultywator aż 25-letniej gwarancji.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
pozostałe
zastosowanie:
czyszczenie i pielęgnacja
materiał:
stal narzędziowa i tworzywo sztuczne

Wymiary i waga (netto):

Waga:
520 g
Wysokość:
14,0 cm
Szerokość:
14,0 cm
Głębokość / Grubość:
36,5 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry