2019-09-21 04:56


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Fiskars Sekator nożycowy SingleStep

Nr produktu: 5550561
  • Dla osób prawo- i leworęcznych
  • Otwór do zamocowania zawieszki na nadgarstek
  • Wytrzymałe i wygodne rączki
Opis produktu
40,99
40,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

21 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5550561

Cechy

Sekator Fiskars to wysokiej jakości, łatwe w użyciu narzędzie. Wyposażono go w wytrzymałe i wygodne rączki, wykonane z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. Posiada on dodatkowo otwór do zamocowania zawieszki na nadgarstek, co zapobiega upuszczeniu narzędzia podczas pracy. Sekator nożycowy Fiskars ma ostrza wykonane ze stali nierdzewnej i pokryte skutecznie zmniejszającą tarcie powłoką PTFE.

Zastosowanie

Wyprodukowany przez renomowaną firmę Fiskars sekator jest stosowany do cięcia świeżych gałęzi. Posiada on obrotową konstrukcję rączki, co pozwala używać podczas pracy wszystkich palców jednocześnie. Dzięki innowacyjnemu mechanizmowi dźwigniowemu PowerGear wspomagana jest siła cięcia. Funkcja PowerStep pozwala natomiast na automatyczne dobieranie ilości kroków potrzebnych do przycięcia gałęzi. Sekator SingleStep może być używany zarówno przez osoby praworęczne, jak i leworęczne.

Zalety

Specjalne, bezpieczne zamknięcie chroni sekator SingleStep w czasie przechowywania i transportu. Ergonomiczna konstrukcja rączki umożliwia nawet dłuższą pracę bez uczucia zmęczenia dłoni. Podobnie jak inne narzędzia ogrodnicze producenta (np. szpadel ogrodowy czy grabie do liści), sekator dostępny jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Doskonałej jakości wykonanie sekatora gwarantuje jego bardzo długą eksploatację.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
sekatory jednoręczne
zastosowanie:
prace w ziemi
materiał:
tworzywo sztuczne1

Wymiary i waga (netto):

Waga:
200 g
Wysokość:
20,8 cm
Szerokość:
7,0 cm
Głębokość / Grubość:
2,4 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry