2021-05-06 00:36


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Delta Gartenholz Szopa ogrodowa 224 cm x 198 cm wys.: 220 cm

Nr produktu: 6047732

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Drewniane domki ogrodowe

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 6047732

Szopa ogrodowa to stabilna i trwała konstrukcja. W jej wnętrzu znajduje się dużo miejsca do przechowywania sprzętów ogrodowych, sportowych i wielu innych rzeczy. Jest wykonana z drewna impregnowanego. Dzięki procesowi impregnacji ciśnieniowej środek wniknął głęboko w drewno, dlatego jest ono właściwie chronione przed czynnikami atmosferycznymi, grzybami i szkodnikami.

Szopa to bardzo solidna konstrukcja. Drewniane drzwi są zamontowane na stabilnych zawiasach. Dach składa się z płyt PCV. Całość jest łatwa w montażu, a każdy jego etap wyjaśnia instrukcja.

Cechy produktu:

  • szerokość: 224 cm,
  • głębokość: 198 cm,
  • wysokość: 220 cm,
  • grubość ścian: 16 mm,
  • szerokość drzwi: 142 cm.

Drewniana szopa jest idealna do postawienia w ogrodzie albo na działce. Sprawdzi się jako pojemne miejsce do przechowywania rozmaitych sprzętów i narzędzi. Dostępne są również inne ogrodowe konstrukcje wykonane z tego samego rodzaju drewna, takie jak altana sześciokątna, domek na narzędzia czy altana czworokątna, które pomogą stworzyć funkcjonalną i estetyczną przestrzeń.

Wymiary i waga (netto):
Waga:386,0 kg
Wysokość:2,20 m
Szerokość:2,54 m
Głębokość / Grubość:2,06 m

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry