2021-03-02 12:56


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Tesa Mydelniczka Hukk

Nr produktu: 6385652

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Dozowniki, mydelniczki i kubeczki

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 6385652

Tesa Mydelniczka Hukk

Naścienna mydelniczka to rozwiązanie idealne dla osób szukających łazienkowych akcesoriów nadających się do powieszenia bez naruszania powierzchni nośnej. Mydelniczka wyposażona jest w elegancki chromowy wspornik z samoprzylepnym zestawem montażowym. Podczas montażu jak i demontażu nie pozostają żadne ślady, powierzchnia ścian czy płytek pozostaje nienaruszona. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy, nie potrzeba żadnych dodatkowych narzędzi. Mocowanie osiąga pełną skuteczność po 12 h. Możliwe maksymalny obciążenie to 5 kg. Chromowe wykończenie sprawia, że mydelniczka będzie pasowała do większości łazienek.

Mydelniczkę można mocować na powierzchniach takich jak: płytki, marmur, szkło, metal, kamień, cement, drewno, plastik (oprócz PE, PTFE, PP).

Materiał wideo przedstawiający jak zamontować omawianą mydelniczkę

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Mydelniczki
Wykonanie:Metal
Wymiary i waga (netto):
Waga:480 g
Wysokość:15,5 cm
Szerokość:13,5 cm
Głębokość / Grubość:8,5 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry