2020-04-10 09:38


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.
Zamawiaj Online

OBI Donica Square na metalowej ramie 29x29x29 cm

Nr produktu: 6405005

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

niedostępny

Doniczki na zewnątrz

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 6405005

Duża cementowa donica na czarnym metalowym stelażu ma nowoczesny, minimalistyczny charakter, który stanowi ciekawe uzupełnienie projektu wielu ogrodów. Jej matowa, marmurowa powierzchnia i ciemnoszary kolor dodają donicy elegancji. Niewątpliwą jej zaletą jest trwałość i łatwość czyszenia użytych materiałów. Donica jest dość ciężka, co zapewnia, że jest odporna na silny wiatr. Dzięki zintegrowanemu otworowi w dnie, nadmiar wody z podlewania lub deszczu może w każdej chwili spłynąć w dół, dzięki czemu nie musisz się martwić o zbieranie się wody. Donica jest odporna na warunki atmosferyczne i mróz do temp. -10°C, więc można ją bez wahania pozostawić na zewnątrz przez cały rok. Dzięki wymiarom 69 cm wysokości, 29 cm szerokości i 33 cm głębokości, można pomieścić nawet większe rośliny.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Rodzaj:Donice
Powierzchnia:Matowa
kształt:prostokątne
Funkcja nawadniania:Nie
odporne na mróz:tak

Wymiary i waga (netto):

Waga:6,3kg
Wysokość:69,0cm
Szerokość:29,0cm
Głębokość / Grubość:33,0cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry