2019-02-20 21:11
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Donica LUCA pełna 38x38x84 S6 PALISANDER

Nr produktu: 2598043
  • nowoczesny wzór
  • plastykowy wkład z systemem nawadniania
  • pomalowano wodorozcieńczalną lazurą
Opis produktu
 

Cena zawiera VAT 23%

Opis produktu

Nr produktu: 2598043

Seria LUCA jest propozycją dla osób, które cenią sobie połączenie nowoczesnego wzoru i neutralnego piaskowego koloru. Szeroki wybór wzorów płotów i donic daje duże możliwości do zaaranżowania balkonu, ogrodu, czy tarasu.
Seria LUCA to wyjątkowe połączenie wodoodpornej sklejki i drewnianej ramy pokrytej wodorozcieńczalną farbą lazurową do drewna w kolorze PALISANDER.
Wszystkie donice LUCA mają w komplecie wsady plastikowe o masywnych ściankach dodatkowo wyposażone w system nawadniający, które znakomicie ułatwią pielęgnację roślin, jak również przenoszenie ich na zimę do domu.
Lazura impra chroni drewno i sklejkę przed wysoką wilgotnością oraz promieniowaniem UV. Zapewnia również wysoką trwałość koloru i ochronę drewna przez około 3 sezony. Renowację powłoki można przeprowadzić bez konieczności usuwania starej warstwy - wystarczy ją lekko zmatowić papierem ściernym i nanieść nową warstwę pędzlem lub pistoletem.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
12,9 kg
Wysokość:
38,0 cm
Szerokość:
84,0 cm
Głębokość / Grubość:
38,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry