2018-10-16 12:35
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Donica FALA pełna 38x38x40 S6 PIASEK

Nr produktu: 2597854
  • ciekawe wzornictwo
  • oryginalna kolorystyka
  • pomalowano wodorozcieńczalną lazurą
Opis produktu
 
129,00
129,00 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 2597854

Serię FALA wyróżnia oryginalna kolorystyka oraz ciekawe wzornictwo dla najbardziej wymagających klientów. Szeroki wybór wzorów płotów i donic daje duże możliwości do zaaranżowania balkonu, ogrodu, czy tarasu.
Seria FALA to wyjątkowe połączenie wodoodpornej sklejki i drewnianej solidnej ramy (4,0 x 6,5 cm) Produkty pokryte są wodorozcieńczalną farbą lazurową impra do drewna w kolorze piasek. Wszystkie donice FALA mają w komplecie wsady plastykowe o masywnych ściankach dodatkowo wyposażone w system nawadniający, które ułatwią pielęgnację roślin, jak również przenoszenie ich na zimę do domu.
Lazura impra chroni drewno i sklejkę przed wysoką wilgotnością oraz promieniowaniem UV. Zapewnia również wysoką trwałość koloru i ochronę drewna przez około 3 sezony. Renowację powłoki można przeprowadzić bez konieczności usuwania starej warstwy - wystarczy ją lekko zmatowić papierem ściernym i nanieść nową warstwę pędzlem lub pistoletem.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
7,2 kg
Wysokość:
40,0 cm
Szerokość:
38,0 cm
Głębokość / Grubość:
38,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry