2020-03-28 16:16


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Deska Begonia 25x145x1200 ZŁOTY DĄB

Nr produktu: 6460836
  • Pomalowana wodorozcieńczalną lazurą
Opis produktu
 
24,99
24,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6460836

Deski BEGONIA w pasującej kolorystyce i strukturze do donic z serii Begonia. Deski umożliwią zbudowanie tzw. ogródków kaskadowych, które w zależności od potrzeb i chęci można wypełnić ziołami, kwiatami lub innymi roślinami sezonowymi. System ozdobi balkon lub taras, stworzy ściankę działową zapewniającą prywatność, pozwoli stworzyć domowy ogródek na małej powierzchni. Deska została pomalowano wodorozcieńczalną lazurą do drewna, która chroni ją przed wysoką wilgotnością oraz promieniowaniem UV. Zapewnia również wysoką trwałość koloru i ochronę drewna. Odświeżenie koloru powłoki można przeprowadzić bez konieczności usuwania starej warstwy - wystarczy lekko zmatowić papierem ściernym i nanieść nową warstwę pędzlem lub pistoletem.

Wymiary i waga (netto):

Waga:3,31kg
Wysokość:120,0cm
Szerokość:14,5cm
Głębokość / Grubość:2,5cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry