Prosperplast Doniczka Lofly antracyt śr. 28,9cm
Nr produktu: 3310166Opis produktu
Nr produktu: 3310166
Prosperplast Doniczka Lofly antracyt śr. 28,9cm
Doniczka Lofly DLOF w kolorze antracytu firmy Prosperplast wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Prosta, klasyczna forma oraz wysoka jakość wykonania sprawiają, że doniczka stanowi idealny dodatek dekoracyjny. Jej zastosowanie podniesie walory estetyczne balkonów, tarasów, ogródków domowych, restauracyjnych czy kawiarnianych. Doniczka może być również eleganckim dopełnieniem dekoracji wnętrz.
Dane wytwórcy
Prosperplast 1 Sp. Z o.o.
Wilkowska 968
43378 Rybarzowice
contact@prosperplast.pl
5905197071930
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Doniczki |
| Powierzchnia: | Matowy |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| kształt: | Okrągły |
| Funkcja nawadniania: | Bez funkcji nawadniania |
| Odporne na mróz: | Odporność na warunki atmosferyczne |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 770 g |
| Wysokość: | 43,9 cm |
| Szerokość: | 28,9 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 28,9 cm |






