Prosperplast Doniczka Cube Beton śr. 40 cm
Nr produktu: 6381313Opis produktu
Nr produktu: 6381313
Prosperplast Doniczka Cube Beton śr. 40 cm
Doniczka Cube Beton śr. 40 cm. Klasyczna i uniwersalna doniczka Cube doskonale sprawdzi się zarówno we wnętrzach, na balkonie czy w ogrodzie. Wysoka jakość wykonania, szlachetne wykończenie powierzchni, piękna, ponadczasowa linia.
Dane wytwórcy
Prosperplast 1 Sp. Z o.o.
Wilkowska 968
43378 Rybarzowice
contact@prosperplast.pl
5905197233260
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Doniczki |
| kolor: | Szary |
| Powierzchnia: | Matowy |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| kształt: | Okrągły |
| Funkcja nawadniania: | Bez funkcji nawadniania |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,10 kg |
| Wysokość: | 35,4 cm |
| Szerokość: | 40,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 40,0 cm |






