Prosperplast Doniczka Terra DCE25 terakota 5 l
Nr produktu: 5254156Opis produktu
Nr produktu: 5254156
Doniczka Terra DCE25 terakota 5 l
Zewnętrzna okrągła doniczka Terra DCE25 w kolorze terakoty, firmy Prosperplast.
Doniczkę charakteryzuje klasyczny, prosty design, który sprawia, że pasuje na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Wykonanie z doskonałej jakości, matowego tworzywa gwarantuje trwałość i wspaniały wygląd przez długi czas. Doniczka Terra idealnie sprawdza się zarówno jako osłona dla roślin zielonych, jak i dla kwiatów.
Pojemność 5 l.
Dane wytwórcy
Prosperplast 1 Sp. Z o.o.
Wilkowska 968
43378 Rybarzowice
contact@prosperplast.pl
5905197212463
Dane produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Doniczki |
| kolor: | Pomarańczowy |
| Powierzchnia: | Matowy |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| kształt: | Okrągły |
| Funkcja nawadniania: | Bez funkcji nawadniania |
| Odporne na UV: | Brak odporności na promieniowanie UV |
| Odporne na mróz: | Brak odporności na warunki atmosferyczne |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 176 g |
| Wysokość: | 19,5 cm |
| Szerokość: | 25,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 25,0 cm |






