Prosperplast Doniczka Lofly DLOF 19,6 cm antracyt, poj. 3,4L
Nr produktu: 6299374Opis produktu
Nr produktu: 6299374
Doniczka Lofly DLOF 19,6 cm antracyt, poj. 3,4L
Doniczka Lofly DLOF w kolorze antracytu firmy Prosperplast wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
Prosta, klasyczna forma oraz wysoka jakość wykonania sprawiają, że doniczka stanowi idealny dodatek dekoracyjny. Jej zastosowanie podniesie walory estetyczne balkonów, tarasów, ogródków domowych, restauracyjnych czy kawiarnianych. Doniczka może być również eleganckim dopełnieniem dekoracji wnętrz.
Wymiary: 18,1 cm x 19,6 cm x 19,6 cm.
Dane wytwórcy
Prosperplast 1 Sp. Z o.o.
Wilkowska 968
43378 Rybarzowice
contact@prosperplast.pl
5905197071060
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Doniczki |
| kolor: | Czarny antracytowy |
| kształt: | Okrągły |
| Funkcja nawadniania: | Bez funkcji nawadniania |
| Odporne na UV: | Brak odporności na promieniowanie UV |
| Odporne na mróz: | Brak odporności na warunki atmosferyczne |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 158 g |
| Wysokość: | 18,1 cm |
| Szerokość: | 19,6 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 19,6 cm |






