Donica TULIP 33 cm
Nr produktu: 6794549Opis produktu
Nr produktu: 6794549
Misa TULIP
Donica o unikalnym kształcie tulipana będzie niezwykłą ozdobą Twojego domu, tarasu czy balkonu.
Unikalny kształt
Donicę wyróżnia oryginalny kształt nawiązujący do kielicha tulipana. Forma ta nadaje donicy romantycznego wyrazu. Będzie ona piękną oprawą dla posadzonej w niej rośliny. Naturalna kolorystyka wpisze się w każde wnętrze oraz będzie harmonijnie korespondować z ogrodowym otoczeniem.

Do użytku wewnątrz i na zewnątrz
Donica jest odporna na działanie warunków atmosferycznych. Dzięki temu świetnie sprawdzi się jako donica zewnętrzna.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048128030192
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Doniczka |
| kolor: | Terakota |
| Materiał: | Terakota |
| kształt: | Okrągły |
| Funkcja nawadniania: | Bez funkcji nawadniania |
| Odporne na UV: | Odporny na promieniowanie UV |
| Odporne na mróz: | Odporność na warunki atmosferyczne |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 7,5 kg |
| Wysokość: | 28,5 cm |
| Szerokość: | 33,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 33,0 cm |








