Donica STRIPES - 27,5 x 25 cm
Nr produktu: 6793905Opis produktu
Nr produktu: 6793905
Donica STRIPES 27,5 cm
Donica w surowym loftowym stylu będzie się efektownie prezentować w każdym wnętrzu, na balkonie czy tarasie.
Ozdobna faktura
Donicę zdobią pionowe wgłębienia powierzchni przypominające ślady po dłucie. Ich połączenie z wyglądem surowego cementu daje nowoczesny, stylowy efekt. Donica będzie pasować nie tylko do nowoczesnych wnętrz ale i tych klasycznych. Uniwersalny, jasny kolor harmonijnie połączy się z dodatkami w każdym kolorze a ponadto podkreśli zieleń posadzonej w niej rośliny.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048128026690,4007876550178
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Doniczka |
| kolor: | Biały |
| Powierzchnia: | Strukturalny |
| Materiał: | kamień/beton |
| kształt: | Okrągły |
| Funkcja nawadniania: | Bez funkcji nawadniania |
| Odporne na UV: | Odporny na promieniowanie UV |
| doniczki na zewnątrz_pojemność: | 19,0 l |
| Produkt z recyklatów: | Brak plastiku w produkcie |
| Średni udział recyklatów w produkcie: | 0 % |
| Zestaw: | 3-częściowy |
| Obszar zastosowania: | Strefy zewnętrzne |
| Z rolkami: | Bez rolek |
| Z nóżkami: | Bez nóżek |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 2,00 kg |
| Wysokość: | 25,0 cm |
| Szerokość: | 27,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 27,0 cm |










