Donica prosta 28 cm bazalt
Nr produktu: 2881902Opis produktu
Nr produktu: 2881902
Donica prosta 28 cm bazalt
Okrągła donica prosta bazalt firmy Cermax w kolorze brązowym wykonana jest z wysokiej jakości terakoty. Jest niezwykle odporna na szkodliwe działanie promieniowania UV i mrozu, dlatego przez długi czas zachowuje doskonały wygląd. Donicę charakteryzuje klasyczny, elegancki design, dzięki czemu stanowi stylowy i funkcjonalny dodatek do każdego balkonu czy tarasu. Ceramiczna donica sprawdza się zarówno w przypadku roślin zielonych, jak i kwiatów. Średnica 28 cm, wysokość 30 cm.
Dane wytwórcy
CERMAX Spółka Jawna R.Kun,J.Bełczyk
Kielecka 166
26-600 Radom
sylwia.kobialka@cermax.com.pl
4013921050883
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Doniczki |
| Materiał: | Terakota |
| Odporne na UV: | Odporny na promieniowanie UV |
| Odporne na mróz: | Odporność na warunki atmosferyczne |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 3,80 kg |
| Wysokość: | 25,0 cm |
| Szerokość: | 28,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 28,0 cm |




