Donica C-CUBE grafitowa - 28,5 x 28,5 x 27 cm
Nr produktu: 3304607Opis produktu
Nr produktu: 3304607
Donica z serii C-CUBE
O kształcie sześcianu, w kolorze grafitowym będzie zarówno stylowym jak i funkcjonalnym elementem Twojego balkonu, tarasu czy ogrodu.
Wyjątkowo wytrzymały materiał odzwierciedlający fakturę i wygląd betonu
Donica została wykonana z żywicy polietylenowej, której wygląd odzwierciedla fakturę betonu ale dzięki specjalnej technice obróbki wykazuje unikalne właściwości. Jest wyjątkowo lekka co znacznie ułatwia użytkowanie, jej przenoszenie - nawet gdy jest już wypełniona, jest dużo łatwiejsze niż gdybyśmy mieli do czynienia z prawdziwym betonem.
Donica wykazuje się również ogromną wytrzymałością na wszelkiego rodzaju mechaniczne uszkodzenia, obicia, zarysowania. Jest również w 100% odporna na działanie wody, mrozu, promieni UV i pozostałych warunków atmosferycznych, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w warunkach zewnętrznych a dodatkowo ułatwia jej pielęgnację.
Idealna zarówno do wnętrz jak i na taras czy balkon
Donica nie posiada otworów drenażowych, jednak nie musisz do niej dokupywać doniczki wewnętrznej - możesz zasadzić rośliny bezpośrednio w C-CUBE. Wystarczy, że wypełnisz dno doniczki warstwą drenażu (np. keramzyt) i odpowiednio dobranym podłożem.
Nowoczesny minimalistyczny design
Chropowata, nierówna powierzchnia wyglądająca jak beton, prosta sześcienna bryła, grube ścianki, sprawiają, że donica nabiera minimalistycznego surowego wyglądu. Z łatwością dopasujesz ją do otoczenia w stylu industrialnym, nowoczesnym, minimalistycznym czy jako kontrastujący element innych stylów. Połączenie surowego wyglądu donicy z zasadzonymi w niej żywymi roślinami będzie tworzyło niebanalną ozdobę Twojej przestrzeni. Warto łączyć ją z innymi doniczkami z serii C-CUBE tworząc spójny zestaw.
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Doniczki |
| kolor: | Czarny antracytowy |
| Powierzchnia: | Matowy |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| kształt: | Prostokątny |
| Funkcja nawadniania: | Bez funkcji nawadniania |
| Produkt z recyklatów: | Produkt z recyklingu |
| Średni udział recyklatów w produkcie: | 10 % |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,00 kg |
| Wysokość: | 27,0 cm |
| Szerokość: | 28,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 28,5 cm |












