Donica terakota Calima basalt - 38 x 33 cm
Nr produktu: 7315179Opis produktu
Nr produktu: 7315179
Donica terakota Calima basalt - 38 x 33 cm
Donica Calima Basalt to stylowy i funkcjonalny element dekoracyjny do wnętrz i ogrodów. Wykonana z naturalnej gliny wypalanej w wysokiej temperaturze, charakteryzuje się wysoką trwałością oraz klasycznym, surowym wyglądem w odcieniu bazaltowej szarości. Jej matowa, lekko porowata powierzchnia podkreśla naturalny charakter materiału, a neutralny kolor doskonale komponuje się z różnorodnymi aranżacjami - od rustykalnych po nowoczesne.
Donica jest odporna na mróz i promieniowanie UV, dzięki czemu doskonale sprawdza się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń - nie blaknie pod wpływem słońca i wytrzymuje niskie temperatury bez ryzyka pęknięć.
Dane wytwórcy
CERMAX Spółka Jawna R.Kun,J.Bełczyk
Kielecka 166
26-600 Radom
sylwia.kobialka@cermax.com.pl
4013921766876
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Doniczki |
| kolor: | Ciemnoszary |
| Powierzchnia: | 1 |
| Materiał: | Ceramika |
| kształt: | Okrągły |
| Funkcja nawadniania: | Bez funkcji nawadniania |
| Odporne na UV: | Odporny na promieniowanie UV |
| Odporne na mróz: | Odporność na warunki atmosferyczne |
| doniczki na zewnątrz_pojemność: | 24,9 l |
| Produkt z recyklatów: | Produkt nie pochodzi z recyklatu |
| Średni udział recyklatów w produkcie: | 0 % |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 9,5 kg |
| Wysokość: | 33,4 cm |
| Szerokość: | 38,2 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 38,2 cm |








