Donica terakota Calima basalt - 31 x 27 cm
Nr produktu: 7315153Opis produktu
Nr produktu: 7315153
Donica terakota Calima basalt - 31 x 27 cm
Donica Calima Basalt to stylowy i funkcjonalny element dekoracyjny do wnętrz i ogrodów. Wykonana z naturalnej gliny wypalanej w wysokiej temperaturze, charakteryzuje się wysoką trwałością oraz klasycznym, surowym wyglądem w odcieniu bazaltowej szarości. Jej matowa, lekko porowata powierzchnia podkreśla naturalny charakter materiału, a neutralny kolor doskonale komponuje się z różnorodnymi aranżacjami - od rustykalnych po nowoczesne.
Donica jest odporna na mróz i promieniowanie UV, dzięki czemu doskonale sprawdza się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń - nie blaknie pod wpływem słońca i wytrzymuje niskie temperatury bez ryzyka pęknięć.
Dane wytwórcy
CERMAX Spółka Jawna R.Kun,J.Bełczyk
Kielecka 166
26-600 Radom
sylwia.kobialka@cermax.com.pl
4013921766852
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Doniczki |
| kolor: | Bazalt |
| Powierzchnia: | Strukturalny |
| Materiał: | Terakota |
| kształt: | Okrągły |
| Funkcja nawadniania: | Bez funkcji nawadniania |
| Odporne na UV: | Odporny na promieniowanie UV |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 4,69 kg |
| Wysokość: | 27,4 cm |
| Szerokość: | 31,1 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 31,1 cm |










