Donica ceramiczna Varese szara - 45x52 cm
Nr produktu: 7398944Opis produktu
Nr produktu: 7398944
Donica ceramiczna Varese szara - 45x52 cm
Ta stylowa osłonka na rośliny została wykonana z trwałego materiału Fiberclay (kompozyt gliny i włókna) i wyróżnia się ciekawą, strukturalną powierzchnią. Dzięki pełnej odporności na promieniowanie UV i warunki pogodowe, idealnie nadaje się do użytku w ogrodzie, na tarasie lub balkonie.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871736683
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Doniczki |
| kolor: | Ciemnoszary |
| Powierzchnia: | 1 |
| Materiał: | Fibreclay |
| kształt: | Okrągły |
| Odporne na UV: | Odporny na promieniowanie UV |
| Odporne na mróz: | Odporność na warunki atmosferyczne |
| Zestaw: | 1-częściowy |
| Obszar zastosowania: | Strefy zewnętrzne |
| Mocowanie: | Wolnostojące |
| Z rolkami: | Bez rolek |
| Z nóżkami: | Bez nóżek |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 10,5 kg |
| Wysokość: | 47,0 cm |
| Szerokość: | 45,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 45,0 cm |


