2021-03-09 01:40


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Keter Szafa ogrodowa Store It Out Ultra 177 cm x 113 cm wys.: 134 cm

Nr produktu: 2708881

  • Do przechowywania narzędzi, zabawek
  • Wykone z tworzywa
  • Odporne na warunki atmosferyczne
  • Produkt dostępny na zamówienie klienta
Opis produktu
 
1 479,00
1 479,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 2708881

Pojemna szafa ogrodowa Store It Out Ultra to kompaktowe rozwiązanie dla ogrodu lub balkonu! Wyjątkowa, uniwersalna konstrukcja szafy pozwala ją wykorzystać w wieloraki sposób jako miejsce przechowywania narzędzi i akcesoriów ogrodowych, zabawek i gadżetów lub nawet jako schowek dla pojemników na odpady (konstrukcja pomieści 2 pojemniki o pojemności 360 L - istnieje możliwość umocowania pokrywy od pojemnika do pokrywy schowka). Schowek został wyposażony w plastikową podłogę oraz zaokrągloną, uchylną pokrywę (z hydraulicznym wspomaganiem otwierania) i w pełni otwierane podwójne drzwiczki, uzbrojone w zamek i zasuwkę. Co ważne - drzwiczki i pokrywa działają niezależnie! Dodatkowo w drzwiczkach zamontowano panele wentylacyjne, zapewniające prawidłową cyrkulację powietrza. Wewnątrz szafy znajdują się dodatkowe wsporniki, na których można umocować półki, by zwiększyć funkcjonalność schowka. Atutem szafy jest także zaokrąglony próg, ułatwiający wnoszenie większych przedmiotów oraz możliwość zamykania na kłódkę. Produkt wykonano z najwyższej jakości tworzywa, odpornego na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, a całą konstrukcję dodatkowo wzmocniono elementami stalowymi. Nie wymaga dodatkowych środków konserwacji i jest wyjątkowo łatwy w montażu i utrzymywaniu w czystości. Design szafy i jej kolorystyka nawiązują do naturalnej linii drewna.
Szerokość zewn. (cm): 177
Szerokość wewn. (cm): 164
Głębokość zewn. (cm): 113
Głebokość wewn. (cm): 97
Wysokość zewn. (cm): 134
Wysokość wewn. (cm): 127
: 132,x 113,5 x 41,5 cm
Produkt jest dostępny na indywidualne zamówienie klienta

Wymiary i waga (netto):
Waga:45,0 kg
Wysokość:134,0 cm
Szerokość:177,0 cm
Głębokość / Grubość:113,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry