2021-05-09 15:35


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Keter Domek ogrodowy Oakland "759" 229 cm x 287 cm wys.: 242 cm

Nr produktu: 2708931

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Domki ogrodowe z tworzyw sztucznych

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 2708931

Domek narzędziowy Oakland 759 to propozycja dla miłośników klasycznej elegancji i funkcjonalności w jednym. Powstał on przy użyciu najwyższej jakości tworzywa (unikalna kompozycja żywic), dzięki czemu niestraszne mu szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Nie wymaga dodatkowej konserwacji ani impregnacji. Domek został wyposażony w podłogę. Maksymalne obciążenie podłogi domku to 150 kg na metr kwadratowy. Powierzchnia domku (229x287x242 cm) gwarantuje swobodne przechowywanie narzędzi i akcesoriów ogrodowych. Stalowa konstrukcja gwarantuje stabilność produktu. Dodatkowo domek został wyposażony w specjalnie wbudowany panel wentylacyjny. Atutem domku są także metalowe zawiasy, wzmacniające całą konstrukcję oraz możliwość zamykania go na kłódkę. Produkt posiada podwójne, duże drzwi z nowoczesnymi uchwytami, które ułatwiają swobodny dostęp do zawartości domku (istnieje możliwość otwierania tylko jednego skrzydła - drzwi blokowane są skoblem) oraz okno w stylu wiktoriańskim na ścianie (możliwe cztery pozycje jego umieszczenia). Źródłem światła jest także świetlik, umieszczony w dachu. Ogromną zaletą domku jest również jego mobilność - można go dowolnie przenosić, dostosowując jego położenie do aktualnych potrzeb. Domek nie wymaga również dodatkowych budowlanych. Ogromną zaletą domku jest także możliwość pomalowania jego ścian wałkiem na dowolny kolor - specjalne tworzywo o chropowatej powierzchni dobrze przyjmuje farbę. Posiada 12-letnią gwarancję.
Wymiary zewnętrzne z zadaszeniem:
Szerokość: 229 cm
Głębokość: 287 cm
Wysokość: 242 cm
Wymiary wewnętrzne:
Szerokość: 201 cm
Głębokość: 261 cm
Wysokość: 230 cm
Powierzchnia podłogi: 5,25 m2
Grubość ścianek: 20 mm
Liczba okien: Jedno
Szerokość: 68 cm
Wysokość: 65 cm
Wymiary drzwi:
Szerokość: 148,5 cm
Wysokość: 182,5 cm
Wymiary paczki:
Szerokość: 227 cm
Głębokość: 132 cm
Wysokość: 46 cm
Waga: ok. 165 kg
Produkt jest dostępny na indywidualne zamówienie klienta

Wymiary i waga (netto):
Waga:181,0 kg
Wysokość:2,42 m
Szerokość:2,29 m
Głębokość / Grubość:2,87 m

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry