2020-12-05 16:06


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Keter Domek ogrodowy Manor "4x3" 128 cm x 94 cm wys.: 196 cm

Nr produktu: 2708899

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Domki ogrodowe z tworzyw sztucznych

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 2708899

Praktyczny domek Manor to idealne rozwiązanie do każdego ogrodu. Dzięki najwyższej jakości tworzywa domek jest odporny na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych o każdej porze roku - jest odporny na promienie UV i deszcz, a wytrzymała konstrukcja utrzyma 75 kg śniegu na metr kwadratowy. Nie wymaga żadnej dodatkowej konserwacji ani impregnacji. Domek został wyposażony w podłogę, co dodatkowo chroni narzędzia i akcesoria. Maksymalne obciążenie podłogi domku to 150 kg na metr kwadratowy. Dodatkowo domek został wyposażony w specjalnie wbudowany panel wentylacyjny, chroniący przed wilgocią i zapewniający dopływ świeżego powietrza. Atutem domku są także metalowe zawiasy, wzmacniające całą konstrukcję oraz możliwość zamykania go na kłódkę. Zaletą domku jest również jego mobilność - domek nie jest trwale połączony z podłożem, dzięki czemu można go dowolnie przenosić, dostosowując jego położenie do aktualnych potrzeb. Domek nie wymaga również dodatkowych pozwoleń budowlanych. Prosta konstrukcja i ściany imitujące naturalne deski idealnie wpiszą się w otoczenie domu! To rozwiązanie dla zwolenników recyklingu, domek wykonano bowiem w przeważającej części z przetworzonych surowców wtórnych - nie wydziela on żadnych toksyn ani szkodliwych substancji, nie jest szkodliwy dla środowiska naturalnego.
Wymiary zewnętrzne z zadaszeniem:
wysokość: 196 cm
szerokość: 128 cm
głębokość: 94 cm
Wymiary wewnętrzne:
wysokość: 193 cm
szerokość: 111 cm
głębokość: 88 cm
Pojemność domku: 1,76 m3
Powierzchnia podłogi: 0,98 m2
Wymiary drzwi:
szerokość: 64 cm
wysokość: 165 cm
Wymiary paczki:
wysokość: 12 cm szerokość: 199 cm głębokość: 114 cm
Waga: 29 kg
Produkt jest dostępny na indywidualne zamówienie klienta

Wymiary i waga (netto):
Waga:34,8 kg
Wysokość:196,0 cm
Szerokość:128,0 cm
Głębokość / Grubość:94,0 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry