2021-05-12 12:46


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Curver Schowek ogrodowy High - Store 139 cm x 79 cm wys.: 181 cm

Nr produktu: 3149812

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Domki ogrodowe z tworzyw sztucznych

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 3149812

Pojemna szafa HIGH STORE pomieści wiele różnych narzędzi i akcesoriów ogrodowych, takich jak potrzebne do prac w ogrodzie: łopaty, grabie, drabinę czy nawet mniejsze, podręczne kosiarki. Z powodzeniem można przechować w niej także: grille, poduszki meblowe, konefki, doniczki i wiele innych podręcznych przedmiotów przydatnych w obejściu domu i w ogrodzie. Dodatkowym atutem produktu jest możliwość zainstalowania we wnętrzu szafy półek. Bardzo stabilna konstrukcja, wzmocnione ściany oraz opcja zamykania dwuskrzydłowych drzwi na kłódkę są gwarancją j ochrony przechowywanych rzeczy. Innowacją jest możliwość pomalowania szafy, zgodnie z indywidualnymi preferencjami kolorystycznymi. High Store można zestawiać z domkami z linii Oakland.
Produkt jest dostępny na indywidualne zamówienie klienta

Wymiary i waga (netto):
Waga:45,5 kg
Wysokość:181,0 cm
Szerokość:139,0 cm
Głębokość / Grubość:79,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry