2021-04-19 03:57


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Winfloor Deska tarasowa kompozytowa ciemny brąz 220 cm x 14 cm x 2,1 cm

Nr produktu: 6162044

  • Kompozyt na bazie PVC
  • Produkt polski 15 lat gwarancji
  • Niepalny, posiada aprobatę techn. ITB, atest PZH
Opis produktu
41,99
136,34 zł / m2

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

148 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6162044

Cechy

Szlifowana deska tarasowa kompozytowa dwustronnie ryflowana jest rozwiązaniem, które wypada znacznie lepiej niż zastosowanie desek prawdziwego drzewa. Dlaczego? Wykonana z WPC jest całkowicie odporna na wilgoć, warunki atmosferyczne, a także upływ czasu-nie próchnieje i nie pęka. Nie blaknie również pod wpływem promieni słonecznych. Inne jej zalety to niepalność i brak sęków.

Zastosowanie

Dzięki ryflowaniu kompozytowa deska tarasowa cechuje się powłoką antypoślizgową, co znacznie wpływa na bezpieczeństwo. Oprócz tego nie widać na niej wystających główek gwoździ czy wkrętów, jak ma to miejsce w przypadku desek drewnianych, np. deski tarasowej z modrzewia. Zwiększa to znacząco estetykę tarasu. Zaletą jest montaż niewymagający ułożenia izolacji. Przy tego typu deskach legary kładzie się bezpośrednio na betonie.

Zalety

W przeciwieństwie do naturalnego drewna, deska tarasowa kompozytowa nie wymaga impregnowania. Inwestycja w nią to gwarancja wysokiej jakości produktu w rozsądnej cenie. Można wykonywać także tarasy składające się z wielu kolorów desek-w ofercie OBI dostępne są deski innych barw, np. deska kompozytowa antracytowa. Daje to możliwość uzyskania ciekawych, estetycznych aranżacji.


Tolerancja długości deski wynosi + 0,5% co daje w efekcie dodatkowe >11mm

Dane produktu

Atrybuty produktu
Rodzaj:Deski
Materiał:Kompozyt na bazie PVC
Grubość:2,2 cm
Szerokość:14 cm
Długość:220 cm
Kolor:Brązowy
Wymiary i waga (netto):
Waga:4,50 kg
Wysokość:2,20 m

Dostawa

Firma spedycyjna
Firma spedycyjna

Dostawa będzie realizowana firmą spedycyjną. Oznacza to, że produkty zostaną dostarczone najbliżej jak to możliwe posesji lub budynku wskazanego w adresie dostawy, mając na względzie możliwości dojazdu i zaparkowania. Dostawca firmy transportowej w takim miejscu wyładowuje przesyłkę i przekazuje ją do Odbiorcy. Firma specydyjna dzień wcześniej skontaktuje się z Tobą na podany numer telefonu z informacja o planowanej godzinie dostawy.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry