2021-03-07 12:13


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Geberit Deska sedesowa myjąca AquaClean 4000

Nr produktu: 3229721

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Deski sedesowe

Opis produktu

Nr produktu: 3229721

Model Geberit AquaClean 4000 zapewnia wszystkie podstawowe funkcje toalety myjącej, czy inaczej zwanej deski bidetowej. Praktyczne urządzenie myje delikatnym natryskiem o temperaturze ciała i regulowanym ciśnieniu. Panel kontrolny jest łatwo dostępny i intuicyjny w obsłudze. Podobnie jak wszystkie modele Geberit AquaClean, deska bidetowa Geberit AquaClean 4000 wyposażona jest w funkcję wolnegoopadania: wystarczy lekko dotknąć, by deska i pokrywa opadły automatycznie i bezgłośnie się zamknęły.
Cechy produktu:
- Przyjemny strumień wody - delikatny, lekki strumień wody obmywa osobę siedzącą na toalecie za jednym naciśnięciem przycisku. Intensywność strumienia wody można łatwo dostosować przy użyciu umieszczonego z boku panelu kontrolnego, a woda jest utrzymywana w przyjemnej temperaturze ciała.
- Deska i pokrywa wolno opadająca - zamykają się delikatnie i bezgłośnie dzięki mechanizmowi automatycznego wolnego opadania.
- Funkcja identyfikowania użytkownika i oszczędzania energii - woda jest podgrzewana tylko w przypadku rozpoznania użytkownika.
- Automatyczne czyszczenie dyszy - gwarantowana czystość przed użyciem i po nim.
- Łatwa instalacja.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Deski wolnoopadające:Tak
Funkcja szybkiego montowania:Tak
Wymiary i waga (netto):
Waga:5,1 kg
Wysokość:15,5 cm
Szerokość:40,0 cm
Głębokość / Grubość:50,5 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry