Deska sedesowa wolnoopadająca D1 Prestige z duroplastu
Nr produktu: 7214851Opis produktu
Nr produktu: 7214851
Deska sedesowa wolnoopadająca D1 Prestige z duroplastu
Wersja Prestige - estetyczna, głęboka pokrywa w pozycji zamkniętej tworzy jednolitą całość
Deska wykonana z duroplastu
Wolne i ciche opadanie
Łatwa w utrzymaniu czystości dzięki możliwości szybkiego wypięcia deski
Szybki montaż demontaż
Uniwersalna, pasuje do wszystkich standardowych misek sedesowych
W zestawie metalowe śruby montażowe oraz instrukcja montażu
Dane wytwórcy
Hydroland Sp. z o.o.
Jawornik 658
32-400 Myślenice
serwis@hydroland.com.pl
5900308739525
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Deski wolnoopadające: | Tak |
| Kształt: | Owalny |
| Montaż: | Od dołu |
| Możliwość zdjęcia do czyszczenia: | Możliwość zdjęcia do czyszczenia |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 2,02 kg |
| Wysokość: | 45,0 cm |
| Szerokość: | 38,4 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 5,4 cm |












