2019-04-21 00:31
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Cersanit Deska sedesowa President wolnoopadająca biała

Nr produktu: 5864848

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Deski sedesowe

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 5864848

Cechy

Deska sedesowa President jest wykonana z wysokiej jakości duroplastu. Dzięki pokryciu specjalną powłoką cechuje się właściwościami antybakteryjnymi - skutecznie hamuje ich rozwój. Deska sedesowa Cersanit wyposażona jest w metalowe zawiasy, gwarantujące jej wolne opadanie. Wydłuża to czas jej eksploatacji, minimalizując ryzyko pęknięć, które pojawiają się na zwykłych deskach.

Zastosowanie

Nowoczesna i praktyczna deska wolnoopadająca Cersanit jest stosowana do kompaktów WC z serii wyposażenia łazienek President. Pasuje również do misek z serii Laguna. Dzięki funkcji wolnego opadania może być bezpiecznie użytkowana zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Przeznaczona do toalet w domach i mieszkaniach prywatnych, a także w miejscach użyteczności publicznej, np. galeriach handlowych, hotelach czy restauracjach.

Zalety

Nowoczesna i praktyczna deska do kompaktów WC zalicza się do serii wyposażenia łazienek President. W jej skład wchodzą m.in. takie produkty, jak kompakty WC, miski oraz umywalki. Wszystkie, w tym antybakteryjne deski Cersanit, łączy jedno-pomimo swojej doskonałej jakości są dostępne w wyjątkowo przystępnych cenach. Ponadto producent udziela na deskę dwuletniej gwarancji.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

deski wolnoopadające:
tak
deski antybakteryjne:
tak
wzór:
uniwersalny
kolor lub motyw:
biały
wykonanie:
duroplast

Wymiary i waga (netto):

Waga:
2,15 kg
Wysokość:
3,8 cm
Szerokość:
37,0 cm
Głębokość / Grubość:
44,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry