2018-08-16 14:16
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Cersanit Deska sedesowa President wolnoopadająca biała

Nr produktu: 5864848
  • Wykonana z tworzywa duroplast
  • Wolnoopadająca
  • Z powłoką antybakteryjną
Opis produktu
119,00 zł Oszczędzasz 41%
69,98
69,98 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 5864848

Cechy

Deska sedesowa President jest wykonana z wysokiej jakości duroplastu. Dzięki pokryciu specjalną powłoką cechuje się właściwościami antybakteryjnymi - skutecznie hamuje ich rozwój. Deska sedesowa Cersanit wyposażona jest w metalowe zawiasy, gwarantujące jej wolne opadanie. Wydłuża to czas jej eksploatacji, minimalizując ryzyko pęknięć, które pojawiają się na zwykłych deskach.

Zastosowanie

Nowoczesna i praktyczna deska wolnoopadająca Cersanit jest stosowana do kompaktów WC z serii wyposażenia łazienek President. Pasuje również do misek z serii Laguna. Dzięki funkcji wolnego opadania może być bezpiecznie użytkowana zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Przeznaczona do toalet w domach i mieszkaniach prywatnych, a także w miejscach użyteczności publicznej, np. galeriach handlowych, hotelach czy restauracjach.

Zalety

Nowoczesna i praktyczna deska do kompaktów WC zalicza się do serii wyposażenia łazienek President. W jej skład wchodzą m.in. takie produkty, jak kompakty WC, miski oraz umywalki. Wszystkie, w tym antybakteryjne deski Cersanit, łączy jedno-pomimo swojej doskonałej jakości są dostępne w wyjątkowo przystępnych cenach. Ponadto producent udziela na deskę dwuletniej gwarancji.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

deski wolnoopadające:
tak
deski antybakteryjne:
tak
wzór:
uniwersalny
kolor lub motyw:
biały
wykonanie:
duroplast

Wymiary i waga (netto):

Waga:
2,15 kg
Wysokość:
3,8 cm
Szerokość:
37,0 cm
Głębokość / Grubość:
44,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry