2020-02-18 13:30


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Metrox Termofor Christmas

Nr produktu: 3261104

W markecie OBIWarszawa-Puławska

niedostępny

Dekoracje bożonarodzeniowe

Opis produktu

Nr produktu: 3261104

Termofor służy do miejscowego ogrzewania ciała. Można nim ogrzewać wszystkie te miejsca, na które zaleca się terapię ciepłem. Łagodzi napięcia mięśniowe. Jest wygodny i prosty w obsłudze. Termofor napełniony ciepłą wodą oddaje ciepło przez długi czas. Termofor jest wykonany z naturalnego kauczuku. Pojemność termoforu - 2 litry. Nie stosować jako poduszka bądź siedzisko. Pusty termofor przechowywać w chłodnym i suchym miejscu z odkręconym korkiem. Pokrowiec termoforu po zdjęciu można prać w pralce.
Produkt występuje w mixie kolorystycznym, wskazany zapas sklepu dotyczy wszystkich możliwości kolorystycznych produktu. Zachęcamy do kontaktu z wybranym sklepem w celu ustalenia dostępności konkretnego wariantu kolorystycznego.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
550 g
Wysokość:
40,5 cm
Szerokość:
21,5 cm
Głębokość / Grubość:
5,2 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry