2021-05-15 06:36


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Trampolina - średnica 251cm z siatką wys. 235 cm

Nr produktu: 2920890

  • Wzmocniona konstrukcja
  • Wysokość podstawy: 55cm
  • Maksymalne obciążenie: do 80 kg
Opis produktu
499,00
499,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

30 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 2920890

Trampolina o średnicy 251 cm z siatką ochronną marki POLGAR to gwarancja wspaniałej zabawy. Wzmocniona konstrukcja zapewnia jej wysoką wytrzymałość. Stelaż trampoliny wykonany został ze stali galwanizowanej - średnica rury 38mm, grubość ścianki 1,2mm- , nogi również ze wstali galwanizowanej - średnica 35mm, grubość ścianki 1,2mm, co gwarantuje najwyższą wytrzymałość. Mata do skakania: wykonana z PP pochodzenia USA, odpornego na działanie promieniowania UV, mocowanie maty to 42 sprężyny, osłona na sprężyny: góra PVC 350g/m2, dół PE 110g/m2, wypełniona pianką EVA o grubości 12mm. Zewnętrzna siatka zabezpieczająca wykonana z materiału PE 130g/m2, wysokość 180cm, rurki stelaża śr.25x1,2mm, zabezpieczone pianką o średnicy 44mm, kieszenie z PE, zamknięcie: zamek + klamry. Siatka ochronna zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom. Trampolina przeznaczona do użytku przez dzieci i dorosłych. Maksymalne obciążenie: do 80 kg.

Wymiary i waga (netto):
Waga:39,0 kg

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry