2018-07-19 15:47
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Texas Nawierzchnia bezpieczna zielona - 30x30x4,2cm

Nr produktu: 6359368
  • Do zastosowania na placach zabaw i terenach sportowych
  • Zapewniają odpowiednią amortyzację przy upadku
  • Odporne na warunki atmosferyczne
Opis produktu
21,99
21,99 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

68 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6359368

Texas Nawierzchnia bezpieczna zielona - 30x30x4,2cm,
Płyty syntetyczne POLFLEX mają zastosowanie na małych i dużych placach zabaw dla dzieci, terenach rekreacyjnych i sportowych. Nawierzchnia na plac zabaw jest wykonana z najwyższej jakości granulatów gumowych EPDM i SBR połączonych klejem poliuretanowym, w formie płyt o wymiarach 300mm x 300mm. Grubość nawierzchni syntetycznej na plac zabaw wynosi 24mm, każdorazowo powinna być dostosowywana do wysokości swobodnego upadku (HIC) projektowanych urządzeń. Płyty gumowe zapewniają odpowiednią amortyzację upadku, są przesiąkliwe i antypoślizgowe. Charakteryzują się też doskonałą odpornością na warunki atmosferyczne oraz wyjątkową estetyką.
Nawierzchnie POLFLEX przeznaczone są do montażu na podłożach betonowych jaki i wykonanych z kruszyw. Rodzaj podbudowy należy dobrać do warunków w jakich będzie eksploatowana nawierzchnia. Zalecanym rodzajem podłoża do użytku intensywnego (szkoły, przedszkola, ogólnodostępne place zabaw) jest podbudowa betonowa.
Montaż nawierzchni można prowadzić tylko i wyłącznie w warunkach bezopadowych przy temperaturze powyżej +5C. Czas wiązania kleju to od 1 do 24h.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
2,00 kg
Wysokość:
4,2 cm
Szerokość:
30,0 cm
Głębokość / Grubość:
30,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry